Realizacja: OSiR Ursus

Dla Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Ursus w Warszawie stworzyliśmy nową stronę internetową prezentującą jego ofertę.
ikonka-desktop
Strona główna
projektowanie-stron-www-Osir-strona-glowna
ikonka-desktop
Kategorie zajęć
projektowanie-stron-www-Osir-kategorie-zajec
ikonka-desktop
Zajęcia
projektowanie-stron-www-Osir-zajecia
ikonka-desktop
Lista aktualności
projektowanie-stron-www-Osir-aktualnosci
Drupal
Drupal
Integracja
Integracja
Obsługa IT
Obsługa IT
Prace programistyczne
Prace programistyczne
Responsywność
Responsywność
Szkolenia
Szkolenia
Projekt strony OSiR Ursus został wykonany w oparciu o system zarządzania treścią Drupal 7. Serwis cechuje prosta i przejrzysta szata graficzna oraz responsywne skalowanie widoków. CMS jest bardzo prosty w obsłudze i umożliwia edycję wszystkich działów serwisu.
Podsumowanie
Głównym założeniem projektu było wyróżnienie kategorii oferty Ośrodka i przedstawienie ich w formie kafli na stronie głównej. Projekt graficzny powstał w oparciu o te wytyczne - na stronie głównej zostało wyróżnionych w ten sposób 6 kategorii oferty. Projekt jest całkowicie responsywny i dla różnych szerokości ekranu układ kafli zmienia się w sposób dynamiczny. Każda z kategorii posiada listę usług, w których można zapoznać się ze szczegółami oferty, sprawdzić godziny otwarcia, cennik i zobaczyć galerię. Ponad to strona posiada jeszcze takie funkcjonalności jak newsletter czy aktualności. Po wykonaniu projektu przeprowadzone zostało szkolenie z obsługi systemu zarządzania treścią.