Kilka słów o nas

Tworzymy rozwiązania, które stanowią nową wartość Twojej firmy w Internecie. 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Profesjonalizm ikona

Profesjonalizm

Znamy się na tym co robimy.
Indywidualne podejście ikona

Indywidualne podejście

Każdy projekt graficzny tworzony jest od podstaw.
Terminowość ikona

Terminowość

Wywiązujemy się z ustalonych założeń.
Dbamy o Twój sukces ikona

Dbamy o Twój sukces

Dla nas każdy projekt jest najważniejszy.
cytat1-tlo
ikona-cytat
Wszystkie projekty wykonujemy kompleksowo, zaczynając od stworzenia specyfikacji i mapy strony, poprzez projektowanie grafiki i kodowanie, a kończąc na konfiguracji serwera i pozycjonowaniu. Dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
Jakub Rzemieniecki
CO & Founder

Nasze podejście

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zawsze bierzemy pod uwagę aspekt funkcjonalny, technologiczny oraz ekonomiczny, ponieważ punktem wyjścia dla nas są potrzeby klienta oraz specyfika jego branży i jego odbiorców. Dajemy Ci nasze doświadczenie i wiedzę, a także gwarancję, że projekt spełni Twoje oczekiwania.
Zapoznaj się z naszą ofertą oraz realizacjami jakie do tej pory wykonaliśmy
Webmode logo sygnet

Kim jesteśmy

Zespół Webmode tworzą profesjonaliści. Wiemy jak zaprojektować serwis www i co trzeba zrobić, aby zaistnieć w sieci. Wszystkie nasze działania mają na celu pomóc w tym Twojej firmie. Tworzymy responsywne strony www, które są czytelne i dobrze wyglądają niezależnie od rozdzielczości ekranu. Ponadto prosty w obłudze i za każdym razem dostosowany do potrzeb system zarządzania treścią Drupal pozwola zaoszczędzić czas i pieniądze. Wszystkie projekty wykonujemy kompleksowo, zaczynając od stworzenia specyfikacji i mapy strony, poprzez projektowanie grafiki i kodowanie, a kończąc na konfiguracji serwera i pozycjonowaniu. Dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Co oferujemy

- Projektowanie stron www,
- Projektowanie sklepów internetowych,
- Projektowanie portali internetowych,
- Projektowanie aplikacji mobilnych i dotykowych,
- Projektowanie rozwiązań dedykowanych,
- Projektowanie identyfikacji wizualnej.

Gwarancja Webmode

Dzięki naszemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy, możemy być pewni, że projektowane przez nas strony www i aplikacje sprostają wymaganiom naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zaprojektować i zbudować dowolną stronę internetową lub aplikacje, a także dajemy gwarancję na bezproblemowe działanie.
Technologie ikona

Responsywny web design - co to jest?

Najprościej rzecz ujmując to projektowanie strony www w taki sposób, aby jej wygląd i treść dostosowywały się do danej rozdzielczości ekranu przy jednoczesnym zachowaniu czytelność i łatwości nawigacji na stronie. Dzięki technologii RWD możemy zmniejszyć ilość elementów oraz ich układ dla wersji na urządzenia o mniejszej rozdzielczości ekranu, dzięki czemu strona będzie bardziej czytelna. Strona www wykorzystująca RWD dostosowuje swój wygląd nawet wtedy, kiedy zmniejszamy wielkość okna przeglądarki na komputerze stacjonarnym. Dzięki RWD możemy w łatwy sposób administrować stroną oraz ją rozwijać (wykorzystujemy jeden system zarządzania treścią do aktualizacji), przy czym ponosimy niskie koszty utrzymania oraz mamy możliwość dotarcia do większej liczby odbiorców.

Co to jest Drupal

Drupal to system zarządzania treścią (po angielsku: Content Management System, czyli w skrócie CMS). Drupal pozwala na tworzenie zaawansowanych stron internetowych, takich jak rozbudowane strony korporacyjne, portale społecznościowe czy portale informacyjne. System ten nie posiada tak naprawdę żadnych ograniczeń i na jego podstawie możemy zbudować każdą stronę.

Inne technologie

W pracy nad projektami wykorzystujemy szereg różnych technologii i języków programowania. Przy tworzeniu stron www wykorzystujemy nie tylko Drupala, ale również frameworki Django (Python) i Laravel (PHP), a także wiele technologii front-end'owych, takich jak biblioteki JavaScript'owe - np. React.js.
ikona-cytat2
Aby proces projektowania i komunikacji przebiegał sprawnie, a nasz Klient mógł na bieżąco obserwować postępy prac, wprowadziliśmy system zarządzania projektami. Każdy projekt dzielony jest na etapy i poszczególne zadania, a nasz Klient otrzymuje konto, które daje mu możliwośc obserwacji prowadzonych przez nas działań oraz wprowadzania swoich uwag.
Mateusz Rzemieniecki
CO & Founder