Realizacja: Aplikacja dotykowa dla Tikkurila Polska

Aplikacja dotykowa przeznaczona dla 48 punktów sprzedaży marki Tikkurila w Polsce.
ikonka aplikacja
Strona startowa
Projektowanie aplikacji - Tikkurila, strona startowa
ikonka aplikacja
Widok wyboru ścieżki
Projektowanie aplikacji - Tikkurila, wybór ścieżki
ikonka aplikacja
Lista kategorii
Projektowanie aplikacji - Tikkurila, lista kategorii
ikonka aplikacja
Lista aranżacji
Projektowanie aplikacji - Tikkurila, lista aranżacji
ikonka aplikacja
Widok aranżacji
Projektowanie aplikacji - Tikkurila, widok aranżacji
ikonka aplikacja
Widok produktu
Projektowanie aplikacji - Tikkurila, widok produktu
Aplikacje
Aplikacje
Drupal
Drupal
Obsługa IT
Obsługa IT
Zaprojektowaliśmy aplikację dotykową przeznaczoną do instalacji w przesuwnych regałach "Inspiro" w 48 Studiach Koloru Tikkurila w całej Polsce. Aplikacja prezentuje markę Tikkurila i jej produkty multimedialny i w interaktywny sposób. Aplikacja jest nowoczesna, intuicyjna w obsłudze, inspiracyjna oraz prezentuje ofertę marki Tikkurila z segmentu premium. Naszym głównym celem było dostarczenie konsumentom dodatkowych inspiracji kolorystycznych, dlatego wykonaliśmy aplikację, która umożliwia użytkownikom wybór aranżacji, które podzielone zostały na 5 kategorii (salon, kuchnia, sypialnia, łazienka, pokój dziecięcy), a następnie interaktywne malowanie ścian kolorami dostępnymi w ofercie marki Tikkurila. W bazie aplikacji znajduje się 30 aranżacji oraz 263 kolory farb marki Tikkurila i wszystkie są dostępne dla użytkownika.
Podsumowanie
Zbudowaliśmy aplikację dzieląc je na dwie części:
- aplikacja kliencka: zainstalowana bezpośrednio w regałach Inspiro w 48 punktach sprzedaży w całej Polsce. aplikacja ta nie wymaga właściwie żadnej obsługi personelu sklepu. Wszystko uruchamia się automatycznie, a aplikacja jest dostępna dla klientów sklepu przez cały czas. Do wykonania aplikacji wykorzystaliśmy AngularJS
- system zarządzania treścią Drupal 7: niewidoczny dla pracowników ani klientów punktów sprzedaży. CMS został zainstalowany na serwerze w centrali firmy Tikkurila i umożliwia wgrywanie nowych aranżacji, kolorów i treści, a następnie za pomocą jednego kliknięcia wygenerowania pliku aktualizacyjnego, który wystarczy wgrać do aplikacji klienckiej, aby automatycznie się zaktualizowała.