Aplikacja dotykowa przeznaczona dla 48 punktów sprzedaży marki Tikkurila w Polsce.

Zaprojektowaliśmy aplikację dotykową przeznaczoną do instalacji w przesuwnych regałach "Inspiro" w 48 Studiach Koloru Tikkurila w całej Polsce. Aplikacja prezentuje markę Tikkurila i jej produkty multimedialny i w interaktywny sposób. Aplikacja jest nowoczesna, intuicyjna w obsłudze, inspiracyjna oraz prezentuje ofertę marki Tikkurila z segmentu premium. Naszym głównym celem było dostarczenie konsumentom dodatkowych inspiracji kolorystycznych, dlatego wykonaliśmy aplikację, która umożliwia użytkownikom wybór aranżacji, które podzielone zostały na 5 kategorii (salon, kuchnia, sypialnia, łazienka, pokój dziecięcy), a następnie interaktywne malowanie ścian kolorami dostępnymi w ofercie marki Tikkurila. W bazie aplikacji znajduje się 30 aranżacji oraz 263 kolory farb marki Tikkurila i wszystkie są dostępne dla użytkownika.

Zbudowaliśmy aplikację dzieląc je na dwie części:

  • aplikacja kliencka - zainstalowana bezpośrednio w regałach Inspiro w 48 punktach sprzedaży w całej Polsce. aplikacja ta nie wymaga właściwie żadnej obsługi personelu sklepu. Wszystko uruchamia się automatycznie, a aplikacja jest dostępna dla klientów sklepu przez cały czas. Do wykonania aplikacji wykorzystaliśmy AngularJS
  • system zarządzania treścią Drupal 7 - niewidoczny dla pracowników ani klientów punktów sprzedaży. CMS został zainstalowany na serwerze w centrali firmy Tikkurila i umożliwia wgrywanie nowych aranżacji, kolorów i treści, a następnie za pomocą jednego kliknięcia wygenerowania pliku aktualizacyjnego, który wystarczy wgrać do aplikacji klienckiej, aby automatycznie się zaktualizowała.
Funkcjonalności: 
Drupal
Drupal
Aplikacje
Aplikacje
Obsługa IT
Obsługa IT