Tworzymy rozwiązania, które stanowią nową wartość Twojej firmy w Internecie.

Zespół Webmode tworzą profesjonaliści. Wiemy jak zaprojektować serwis www i co trzeba zrobić, aby zaistnieć w sieci. Wszystkie nasze działania mają na celu pomóc w tym Twojej firmie. Tworzymy responsywne strony www, które są czytelne i dobrze wyglądają niezależnie od rozdzielczości ekranu. Ponadto prosty w obłudze i za każdym razem dostosowany do potrzeb system zarządzania treścią Drupal pozwola zaoszczędzić czas i pieniądze. Wszystkie projekty wykonujemy kompleksowo, zaczynając od stworzenia specyfikacji i mapy strony, poprzez projektowanie grafiki i kodowanie, a kończąc na konfiguracji serwera i pozycjonowaniu. Dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

     Dlaczego my

 • Profesjonalizm
  Znamy się na tym co robimy.
   
 • Indywidualne podejście
  Każdy projekt graficzny tworzony jest od podstaw.
   
 • Terminowość
  Wywiązujemy się z ustalonych założeń.
   
 • Dbamy o Twój sukces
  Dla nas każdy projekt jest najważniejszy.

     Co oferujemy?

 • Projektowanie stron www
   
 • Projektowanie sklepów internetowych
   
 • Projektowanie aplikacji mobilnych
   
 • Projektowanie identyfikacji wizualnej
   

        Szczegóły naszej oferty możesz zobaczyć TUTAJ

Nasze podejście

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zawsze bierzemy pod uwagę aspekt funkcjonalny, technologiczny oraz ekonomiczny, ponieważ punktem wyjścia dla nas są potrzeby klienta oraz specyfika jego branży i jego odbiorców. Dajemy Ci nasze doświadczenie i wiedzę, a także gwarancję, że projekt spełni Twoje oczekiwania.

Sprawdź dla kogo do tej pory pracowaliśmy i jakie projekty wykonaliśmy. Nasze realizacje możesz zobaczyć  TUTAJ

 • Co to jest Drupal
  Drupal to system zarządzania treścią (po angielsku: Content Management System, czyli w skrócie CMS). Drupal pozwala na tworzenie zaawansowanych stron internetowych, takich jak rozbudowane strony korporacyjne, portale społecznościowe czy portale informacyjne. System ten nie posiada tak naprawdę żadnych ograniczeń i na jego podstawie możemy zbudować każdą stronę.
   
 • Wiodące oprogramowanie CMS
  Drupal jest zdobywcą wielu nagród oraz wyróznień. Przez 4 lata z rzędu został wybrany najlepszym CMS, dostał też wiele wyróżnień na cłym świecie. Zaufanie do Drupala wykazało wiele firm i instytucji. Wśród nich możemy znaleźć bardzo znane, takie jak BBC, FedEx, Ikea czy oficjalna strona Białego Domu.
   
 • Bezpieczeństwo i niezawodoność
  Drupal jest rozwijany bez przerwy przez tysiące programistów na całym świecie. Stworzonych zostało kilkanaście tysięcy modułów i cały czas tworzone są nowe. Drupal jest bardzo rozbudowany, ale również bardzo bezpieczny. Ogromna liczba developerów na bieżąco sprawdza stan bezpieczeństwa systemu.
   
 • Gwarancja Webmode
  Dzięki nieograniczonym możliwościom jakie daje Drupal, możemy być pewni, że system sprosta wymaganiom zarówno prostych stron www jak i rozbudowanych serwisów. Webmode to specjaliści w zakresie Drupal CMS. W oparciu o ten system jesteśmy w stanie zaprojektować i zbudować dowolną stronę internetową.
 • RESPONSYWNY WEB DESIGN - CO TO JEST?
  Najprościej rzecz ujmując to projektowanie strony www w taki sposób, aby jej wygląd i treść dostosowywały się do danej rozdzielczości ekranu przy jednoczesnym zachowaniu czytelność i łatwości nawigacji na stronie.
   
 • WYKORZYSTANIE MEDIA QUERIES
  Dzięki zastosowaniu Media Queries w CSS3 możemy decydować co dokładnie wyświetlać ma się na ekranie w zależności od rozdzielczości czy orientacji wyświetlacza. Oznacza to dokładnie tyle, że strona z rozbudowaną grafiką w wersji desktopowej będzie wyświetlana w odchudzonej wersji mobilnej. Możemy dowolnie sterować tym, co ma się gdzie i w jaki sposób układać.
   
 • JAK DZIAŁA TO W PRAKTYCE I JAKIE SĄ Z TEGO KORZYŚCI?
  Jeżeli celem jest poprawne wyświetlanie strony www na wszystkich urządzeniach, niezbędne jest wykorzystanie responsywnego skalowania widoków oraz Media Queries. Możemy zmniejszyć ilość elementów oraz ich układ do wersji na urządzenia o mniejszej rozdzielczości ekranu, dzięki czemu strona będzie bardziej czytelna. Strona www wykorzystująca RWD oraz Media Queries dostosowuje swój wygląd nawet wtedy, kiedy zmniejszamy wielkość okna przeglądarki na komputerze stacjonarnym. Dzięki RWD możemy w łatwy sposób administrować stroną oraz ją rozwijać (wykorzystujemy jeden system zarządzania treścią do aktualizacji), przy czym ponosimy niskie koszty utrzymania oraz mamy możliwość dotarcia do większej liczby odbiorców.

Aby proces projektowania i komunikacji przebiegał sprawnie, a nasz Klient mógł na bieżąco obserwować postępy prac, wprowadziliśmy system zarządzania projektami. Każdy projekt dzielony jest na etapy i poszczególne zadania, a nasz Klient otrzymuje konto, które daje mu możliwośc obserwacji prowadzonych przez nas działań oraz wprowadzania swoich uwag.
 

 • Każdy projekt tworzony jest na naszym wewnętrznym serwerze w wersji deweloperskiej, do której dostęp posiadają tylko pracownicy Webmode.
   
 • Do każdego projektu tworzymy wersję testową, do której przekazujemy naszemu Klientowi dostępu, aby mógł od pewnego etapu obserwować wizualne postępy prac.
   
 • Na każdym etapie prac projekt podlega ścisłej kontroli, tak aby nie pominąć żadnego punktu specyfikacji oraz żadnej uwagi naszego Klienta.

Kariera

Do pracy w naszym zespole poszukujemy osoby na stanowisko: WEB DEVELOPER

OPIS STANOWISKA:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- Budowa i rozwój serwisów internetowych opartych o Drupal CMS,
- Budowa serwisów e-commerce,
- udział w tworzeniu aplikacji mobilnych i internetowych,
- raportowanie prac w systemie zarządzania projektami,

 

NASZE WYMAGANIA:
- minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu komercyjnych serwisów internetowych,
- dobra znajomość PHP,
- znajomość Drupal CMS,
- znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN),
- znajomość relacyjnych baz danych MySQL,
- znajomość JavaScript, w tym jQuery, AJAX,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do pracy w stałym wymiarze godzin,
- poszukujemy osoby z Warszawy lub okolic,

 

DODATKOWE ATUTY:
- znajomość tworzenia dokumentacji technicznej projektu będzie atutem,
- znajomość projektowania aplikacji w PhoneGap będzie atutem,
- Dobra znajomość Linuksa i konfiguracja serwera będzie atutem,

 

OFERUJEMY:
- pracę przy ciekawych i dużych projektach,
- Twórczą i rozwijającą pracę,
- elastyczne podejście do formy współpracy,
- naprawdę miłą atmosferę pracy ukierunkowaną na rozwój i podnoszenie kwalifikacji,

office@webmode.pl
Al. Solidarności 115/2, 00-140 Warszawa
Pliki muszą mieć mniej niż 4 MB.
Dozwolone typy plików: pdf doc docx odt ppt.