Realizacja: Bukaciarnia

Dzięki Webmode portal społecznościowy Bukaciarnia.pl zyskał nowy wygląd, nowe funkcjonalności i stał się responsywny.
ikonka-desktop
Strona główna
projektowanie-stron-www-Bukaciarnia-strona-glowna
ikonka-desktop
Lista aktualności
projektowanie-stron-www-Bukaciarnia-aktualnosci
ikonka-desktop
Notowania
projektowanie-stron-www-Bukaciarnia-notowania
ikonka-desktop
Pogoda
projektowanie-stron-www-Bukaciarnia-pogoda
Drupal
Drupal
Obsługa IT
Obsługa IT
Prace programistyczne
Prace programistyczne
Responsywność
Responsywność
Portal Bukaciarnia.pl to rozbudowany, ściśle branżowy serwis społecznościowy przeznaczony dla osób związanych z przemysłem hodowlanym.
Dzięki nam serwis działa w systemie RWD, co pozwala wykorzystać jego cały potencjał. Mimo tego, że portal jest bardzo rozbudowany, łatwo się w nim poruszać dzięki przejrzystej grafice i dobrze zaprojektowanej nawigacji.
Podsumowanie
Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego zleciło naszej firmie zaprojektowanie nowej szaty graficznej serwisu Bukaciarnia.pl oraz na jej podstawie wykonanie serwisu wraz z zaimplementowaniem nowych funkcjonalności. Prace musiały być prowadzone w oparciu o Drupal 6, jednak nie przeszkodziło to w wywiązaniu się ze wszystkich postawionych przed nami zadań. Serwis internetowy jest rozbudowany i posiada wiele funkcjonalności, takich jak forum, aktualności, baza wiedzy czy mapy zintegrowane z ogłoszeniami, użytkownikami i firmami. Ponad to portal posiada możliwość rejestracji użytkowników, którzy po zalogowaniu się mogą skorzystać z większej ilości funkcjonalności. Został również wykonany system responsywnego skalowania widoków, dzięki czemu serwis stał się bardziej przejrzysty i dostępny również dla użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych.