Realizacja: PRoto

Proto.pl to największy w Polsce opiniotwórczy portal z branży public relations. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy jego nową odsłonę.
ikonka-desktop
Strona główna
Projekt - strona glowna proto
ikonka-desktop
Lista artykułów
Projekt - artykuly proto
ikonka-desktop
Widok artykułu
Projekt - artykul proto
ikonka-desktop
Ogłoszenia o pracę
Projekt - ogloszenia proto
ikonka-telefon
Strona główna - telefon
projekt - strona glowna telefon proto
Drupal

Drupal

Integracja

Integracja

Obsługa IT

Obsługa IT

Prace programistyczne

Prace programistyczne

Responsywność

Responsywność

Szkolenia

Szkolenia

Zaprojektowane przez nas Proto.pl to rozbudowany, interaktywny serwis internetowy dostarczający informacje, wskazówki oraz prezentujący naukowe osiągnięcia z dziedziny PR. Portal został w całości oparty o system zarządzania treścią Drupal 7 i wykonany w systemie RWD.
Podsumowanie
Zanim przystąpiliśmy do pracy nad tym projektem, spędziliśmy wiele godzin na omówieniu szczegółów funkcjonowania serwisu. Na podstawie stworzonej specyfikacji i makiety strony zostały dobrane wszystkie potrzebne narzędzia. Portal został podzielony na 7 głównych części tematycznych i ponad 20 podkategorii. Serwis posiada takie funkcjonalności, jak zaawansowany newsletter umożliwiający zaciąganie do niego treści ze strony internetowej metodą drag & drop, kolejkowanie treści w kaflach metodą drag & drop, listę ogłoszeń o pracę i listę podwykonawców z opcjami płatnymi.
Z prawej strony umieszczony został panel modułów, w którym część treści wyświetlana jest w sposób automatyczny, a część promowana jest bezpośrednio przez redakcję. Nie mogło również zabraknąć integracji z mediami społecznościowymi oraz systemu zarządzania metatagami, co ma olbrzymie znaczenie w przypadku portali informacyjnych.