Dzięki Webmode portal społecznościowy Bukaciarnia.pl zyskał nowy wygląd, nowe funkcjonalności i stał się responsywny.

Portal Bukaciarnia.pl to rozbudowany, ściśle branżowy serwis społecznościowy przeznaczony dla osób związanych z przemysłem hodowlanym.
Dzięki nam serwis działa w systemie RWD, co pozwala wykorzystać jego cały potencjał. Mimo tego, że portal jest bardzo rozbudowany, łatwo się w nim poruszać dzięki przejrzystej grafice i dobrze zaprojektowanej nawigacji.

Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego zleciło naszej firmie zaprojektowanie nowej szaty graficznej serwisu Bukaciarnia.pl oraz na jej podstawie wykonanie serwisu wraz z zaimplementowaniem nowych funkcjonalności. Prace musiały być prowadzone w oparciu o Drupal 6, jednak nie przeszkodziło to w wywiązaniu się ze wszystkich postawionych przed nami zadań. Serwis internetowy jest rozbudowany i posiada wiele funkcjonalności, takich jak forum, aktualności, baza wiedzy czy mapy zintegrowane z ogłoszeniami, użytkownikami i firmami. Ponad to portal posiada możliwość rejestracji użytkowników, którzy po zalogowaniu się mogą skorzystać z większej ilości funkcjonalności. Został również wykonany system responsywnego skalowania widoków, dzięki czemu serwis stał się bardziej przejrzysty i dostępny również dla użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych.

Funkcjonalności: 
Drupal
Drupal
Responsywność
Responsywność
Prace programistyczne
Prace programistyczne
Obsługa IT
Obsługa IT
Galeria
bukaciarnia 1

Strona główna

bukaciarnia 1

Strona główna

bukaciarnia 2

Lista aktualności

bukaciarnia 2

Lista aktualności

bukaciarnia 3

Mapy

bukaciarnia 3

Mapy

bukaciarnia 4

Moduł pogody

bukaciarnia 4

Moduł pogody

bukaciarnia 5

Forum

bukaciarnia 5

Forum