Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy aplikację dotykową dla marki Beckers przeznaczoną do sieci sklepów Castorama.

To kolejny projekt dla Tikkurila Polska S.A., która jest właścicielem marki Beckers. To również nasza kolejna aplikacja dotykowa, która tym razem przeznaczona jest do stref inspiracyjnych marki Beckers w sieci sklepów Castorama. Po raz kolejny udało nam się stworzyć bardzo atrakcyjną wizualnie, intuicyjną oraz bardzo praktyczną aplikację dotykową. Aplikacja umożliwia przeglądanie wgranych zdjęć aranżacji pomieszczeń podzielonych według 7 kategorii pomieszczeń, a następnie zmianę kolorów ścian. Narzędzie zmiany kolorów jest bardzo precyzyjne, dzięki czemu nakładane kolory wyglądają bardzo naturalnie i z zachowaniem wszystkich szczegółów, takich jak cienie. Dodatkowo dodaliśmy możliwość zdalnej aktualizacji przez administratora aranżacji i bazy kolorów, a także pobieranie statystyk użycia aplikacji z podziałem na wszystkie sklepy Castoramy, w których aplikacja została zainstalowana.

 

Aplikacja dotykowa dla marki Beckers to w skrócie:

  • aplikacja kliencka - zainstalowana bezpośrednio w strefach inspiracji marki Beckers w sieci sklepów Castorama. Aplikacja ta nie wymaga żadnego zaangażowania personelu sklepu, ponieważ wszystko odbywa się automatycznie oraz obsługa aplikacji odbywa się zdalnie przez Internet. Do wykonania aplikacji wykorzystaliśmy AngularJS
  • system zarządzania treścią - niewidoczny dla pracowników ani klientów punktów sprzedaży. CMS umożliwia generowanie plików aktualizacyjnych z nowymi aranżacjami oraz kolorami, a następnie wysłanie go poprzez Internet bezpośrednio do aplikacji klienckiej w sklepie.
  • statystyki - zbierane są informacje o ilości wejść w dany widok, o wyborach konkretnych kolorów przez użytkowników, a także prezentowane są ścieżki poruszania się użytkowników w aplikacji. Wszystko odbywa się automatycznie.
Funkcjonalności: 
Drupal
Drupal
Aplikacje
Aplikacje
Obsługa IT
Obsługa IT
Galeria
beckers1

Wygaszacz ekranu

beckers1

Wygaszacz ekranu

beckers2

Ekran startowy

beckers2

Ekran startowy

beckers3

Wybór kategorii pomieszczenia

beckers3

Wybór kategorii pomieszczenia

beckers4

Wybór aranżacji

beckers4

Wybór aranżacji

beckers5

Szczegóły aranżacji

beckers5

Szczegóły aranżacji

beckers6

Malowanie ścian

beckers6

Malowanie ścian

beckers7

Karta produktu

beckers7

Karta produktu