Realization: Africaline

Dla firmy specjalizującej się w organizowaniu niestandardowych podróży zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy nowy serwis internetowy.
ikona-desktop
Strona główna
projekt - strona glowna africaline
ikona-desktop
Katalog podróży
projekt - katalog podrozy africaline
ikona-desktop
Program podróży
projekt - program podrozy africaline
ikona-desktop
O nas
projekt - o nas africaline
ikona-desktop
Kontakt
projekt - kontakt africaline
ikona-desktop
Worldline
projekt - worldline
Drupal

Drupal

Prace programistyczne

Prace programistyczne

Responsywność

Responsywność

Africaline to firma z prawie 20-letnim doświadczeniem, która specjalizuje się w organizowaniu nietuzinkowych wypraw do krajów Afryki. W związku z tym, że swoją ofertę kierują do najbardziej wymagających klientów, my również musieliśmy sprostać ich wymaganiom. Oczekiwali od nas przygotowania nowoczesnej strony internetowej, której szata graficzna będzie prosta, ale nie zwyczajna. Przygotowana przez nas strona www jest bardzo przejrzysta i wygodna w nawigacji, a także posiada tylko tyle treści, ile potrzeba aby użytkownik mógł dotrzeć do najważniejszych informacji. Zastosowaliśmy drobne animacje oraz efekty parallax, które nadają serwisowi wyjątkowy efekt. Strona jest również bogata w piękne zdjęcia, grafiki oraz filmy, co dodatkowo ma przenieść użytkownika w świat podróży. Serwis jest oczywiście w pełni responsywny i zoptymalizowany pod kątem SEO.
Oprócz projektu dla Africaline wykonaliśmy również bliźniaczą stronę www dla drugiej marki naszego klienta - Worldline Adventure. Serwis ten nie różni się od pierwszego zbyt mocno - tylko kolorystyka, zdjęcia oraz oczywiście kierunki podróży są różne. Dodatkowo w serwisie Worldline doszedł blog. Poprzez podobieństwo serwisów chcieliśmy podkreślić fakt, że obie marki należą do jednej firmy oraz są wzajemnie komplementarne.
Summary
Cały projekt Africaline to w skrócie:
- przygotowanie nowego loga,
- przygotowanie 3 wstępnych koncepcji graficznych
- przygotowanie ostatecznego projektu dla 3 wersji rozdzielczości
- zaprogramowanie strony www w oparciu o system zarządzania treścią Drupal 8
- serwis wykonany w technologi RWD
- serwis w dwóch wersjach językowych
- przygotowanie drugiej strony www dla marki Worldline Adventure